Slavíme 20 let EU v regionech: Plzeňský kraj

IROP
20 let v EU
15. 5. 2024 10:00 - 15. 5. 2024 14:00
17. listopadu 1926/1, Plzeň (Purkyňův pavilon)

Již dvacet let jsme součástí Evropské unie, která zásadně zlepšuje život v celé České republice. A jak evropské peníze proměnily náš kraj? Od restaurovaných památek po nové silnice a cyklostezky, více míst ve školkách, komunitní centra a špičkové vybavení nemocnic – to je spousta důvodů k oslavám. Přijďte se přesvědčit sami! Těšit se můžete na pestrý program, který pro vás naše pobočka v rámci květnových oslav nachystala.

Společně již 20 let

Dohromady si můžeme prohlédnout projekty, které dopomohly v podporovaných oblastech ke zlepšení infrastruktury Plzeňského kraje – doprava, školství, památky, pomoc sociálně potřebným, zdravotnictví, ekologie atd. Samozřejmě Vám jako vždy i tentokrát při společném setkání nabízíme možnost konzultace Vašich nápadů a záměrů. Rádi Vám poskytneme informace o aktuálních možnostech IROP II a podmínkách čerpání.  

Společně s námi se představí naši významní regionální partneři a příjemci – Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, p.o., Diakonie Západ, ITI Plzeňská aglomerace, Eurocentrum Plzeň a za místní akční skupiny MAS Radbuza.

Po celý květen pak můžete před prostorami pobočky na náměstí Míru navštívit putovní výstavu oceněných projektů IROP.

Termín

15. května 2024
10:00 – 14:00

Místo

17. listopadu 1926/1
Plzeň

Kontakt

lidmila.barcabova@crr.cz