IROP akce

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Semináře k výzvám

První výzva v programu IROP na období 2021-2027 byla vyhlášena. A jelikož vás nechceme nechat bez maximálního informačního servisu, připravují pro vás odborníci Centra pro regionální rozvoj České republiky sérii seminářů, kde se dozvíte vše podstatné o možnostech, jak získat finanční podporu. Všechny potřebné informace a dokumenty najdete na crr.cz/irop-akce/seminare-irop.


IROP ZAKÁZKY TOUR

Máte v plánu předkládat žádost o platbu v IROP a hodila by se vám pomocná ruka v oblasti veřejných zakázek? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Připravili jsme sérii seminářů IROP ZAKÁZKY TOUR, kde vám naši odborníci pomohou s úspěšnou realizací vašeho projektu. Všechny potřebné informace a dokumenty najdete na crr.cz/irop-zakazky-tour.


IROP TOUR

Celkem 50 seminářů uspořádalo Centrum pro regionální rozvoj od dubna do června 2022. Cílem IROP TOUR bylo poskytnout co nejvíce relevantních informací potenciálním žadatelům o peníze z IROP a to v době těšně před vyhlášením prvních výzev. Nejvíce dotazů směřovalo do oblasti školství, cyklodopravy, revitalizace veřejných prostranství a sociálních služeb. Všechny potřebné informace a dokumenty najdete na crr.cz/irop/akce-irop/irop-tour.


Chcete vědět víc?

Dotazy můžete vznášet prostřednictvím Konzultačního servisu.

Konzultační servis je služba určená ke zjednodušení komunikace při řešení dotazů před podáním žádosti o podporu v rámci Integrovaného regionálního operačního programu 2021 – 2027

Prostřednictvím systému probíhá komunikace mezi budoucími žadateli o podporu, zpracovateli žádostí o podporu (svodně „tazateli“) a Centrem pro regionální rozvoj České republiky k projektům plánovaným k předložení do IROP pro období 2021 – 2027.

Konzultační servis


Aktuální IROP akce

Kalendář akcí
Od:
Do:
20
květen
9:00
21
květen
9:00
22
květen
12:00
28
květen
9:00
28
květen
9:00
28
květen
10:00
29
květen
9:00